Firmast

Kontakt

RK KEILA PUURTÖÖD OÜ

koogukaev4RK Keila Puurtööd on 1999 aastal loodud ettevõte ja rajaneb 100 % eestimaisel kapitalil. Pakume nii väike- kui suurklientidele veevarustussüsteemide täislahendusi.
Tegeleme põhjavee uuringute ja otsingutega, rajame puurkaeve, ehitame pumbamaju, paigaldame kaasaegseid kõrgtehnoloogiliselt juhitavaid pumbasüsteeme ning pakume erinevaid veetöötlusseadmeid.

Puurkaevude projekteerimine ja puurimine.
RK Keila Puurtööde kasutuses olev puurimistehnika võimaldab puurida puurkaeve ning teisi eriotstarbelisi puurauke sügavusega kuni 250 meetrit ja algdiameetriga 400 mm. Enamuse ekspluatatsioonipuurkaevude sügavus Eestis ei ületa aga siiski kahtesada meetrit.
Eramajapidamistes enamlevinud puurkaevude põhimanteltorude välisläbimõõt on 127 mm või 133 mm, mis võimaldab kasutada kolme- või neljatollist süvaveepumpa.
Asulate ja linnade veevarustuspuurkaevudes, kus veevajadus ulatub kümnetesse kuupmeetritesse tunnis on põhimanteltorude välisläbimõõt valdavalt 168 – 219 mm, veetõsteseadmetena kasutatakse suure tootlikkusega 6-8″ süvaveepumpasid.