Veepuhastusseadmed

Tooted

Kontakt

VEEPUHASTUSSEADMED.

Inimese tervisele on väga tähtis puhas joogivees. Kahjuks on hea ja tervislik vesi harva esinev nähtus. Halva kvaliteediga vesi mõjutab meie elu kvaliteeti, mitte ainult tervist, vaid ka olmetingimusi. Vannid ja kraanikausid, rõivad ja tekstiil, rõivad ja tekstiil määrduvad tingituna ebakvaliteetsest veest. Need on ainult mõned probleemid, mis kaasnevad halva vee kasutamisega.

853083AS Keila Geoloogia pakub laias valikus filtreid, mis võimaldavad saada kvaliteetset vett oma tervise ja kodu tarbeks. Järgnevalt käsitleme enam levinud vee kvaliteedi probleeme.

RAUD JA MANGAAN. Suure rauasisalduse tõttu tekib vees pruunikas sade, veel on eba-meeldiv maitse ja värvus. Sellise veega pesemisel määrduvad riideesemed ja ummistavad torud. Juba väike rauasisaldus värvib sanitaarportselani kollaseks ning kiilub kraanid kinni.
Rauasisaldus vees ei tohiks ületada 0.3 mg/l ning mangaanisisaldus 0.1 mg/l.

KARE VESI. Vee karedus sõltub vees leiduva kaltsiumi ja magneesiumi hulgast. Kare vesi tekitab katlakivi, setet ning plekke, nagu näiteks plekid klaasidel ja portselanil pärast nõudepesu. Setet võib näha tualeti pottide, valamute, vannide, seina- ja põrandaplaatide, aga ka keedunõude pindadel.